ӨТКІЗІЛГЕН ПСИХОЛОГИЯ АПТАЛЫҒЫ ТУРАЛЫ ЕСЕП

№ 6 ОРТА МЕКТЕБІ» КММ

2020 ЖЫЛЫ АҚПАННЫҢ 3 МЕН 7 АРАЛЫҒЫНДА

ӨТКІЗІЛГЕН ПСИХОЛОГИЯ АПТАЛЫҒЫ ТУРАЛЫ ЕСЕП БЕРУ

Мақсаты: психологиялық қызметтің жұмыс түрлерін, мүмкіндіктерін көрсету.

Міндеттері: оқушылардың, ұстаздардың психологияға қызығушылығын арттыру.

2020 жылы ақпанның 3 мен 7 аралығында мектепте психология апталығы аясында бірқатар іс-шаралар өтті.

Психология апталығы «Өз жан әлеміне саяхат жасау – өмірмен дайындалған барлық оқиғалардан ең маңызды және қызықты» ұранымен өтті.

Аудандық жоспар негізінде психология апталығының мектепішілік жоспары құрылды.

2020 жылы ақпанның 3 психология апталығын ашылуына арналған салтанатты жиында педагог-психолог қатысушыларға психология апталығының басталғаны туралы хабарлады.

Мектептің бірінші қабатындағы фойеде психология апталығының жоспары орналастырылған стенд тұр.

2020 жылы ақпанның 4 психология апталығы аясында 3-11 сыныптарда «Біз және біздің эмоциялар» тақырыбындағы сынып сағаты өтті. Сынып жетекшілері осы іс-шараны ойындар, жаттығулар, жұмбақтар, презентациялар, бейнебаяндар қолданып өткізді.

2020 жылы ақпанның 5 ортаңғы және жоғары сыныптарда «Психология ғылымы...» Психологиялық КТА өтті.

2020 жылы ақпанның 6 1-10 сыныптарда «Іздемпаздар» ойыны өтті. Педагог-психолог 1-10 сынып оқушылары арасында «Психолог маманы – бұл...» тақырыбындағы рефлексия өткізді. Оқушылар өз ойлары мен сезімдерін, қоршаған ортаға деген көзқарасын стикерлерде жазып, оларды стендке жапсырды. Сонымен қатар, осы күні «Әлем мейірімділікке толы болсын!» тақырыбындағы суреттер галереясы ұйымдастырылды.

2020 жылы ақпанның 7 психология апталығының жабылуына арналған салтанатты жиын өтті. Педагог-психолог барлық қатысушыларға алғысын білдіріп, оқушылар мен ұстаздарға алдағы уақытта осындай іс-шараларға белсенді қатысуға шақырды.

Жиын соңында педагог-психолог сынып оқушыларына психология апталығына белсенді қатысқаны үшін алғыс хаттар табыс етті.

Психология апталығының соңында өткізілген жұмыс туралы есеп дайындалды.

Директор школы                               Жакин К.К.

Исполнила: педагог-психолог школы Исасиитова А.А.