Математика сабағындағы қашықтан оқыту

12.10.2020 Қашықтан оқыту – бұл Интернет-технологияларды қолдана отырып, қашықтықтан оқыту әдісі екенін бәріміз білеміз, онда мұғалім мен оқушылар әртүрлі жерлерде болады. Қашықтан оқыту режимінде жұмыс істеу өте қызықты және оңай емес. Мәжбүрлі карантин жағдайында оқу процесін лайықты ұйымдастыру үшін көптеген жаңа технологияларды, цифрлық білім беру ресурстарын, білім беру платформаларының мүмкіндіктерін игеру қажет. Өз іс-әрекетін жоспарлау және идеяларды жүзеге асыру кезінде қазіргі заманғы мұғалім барлық заманауи балалар компьютермен таныс уақытты сақтау қажеттілігін ескеруі керек, оқыту кезінде компьютер мен Интернетті пайдалану мүмкіндіктеріне сүйену қисынды. Ол теледидар, монитор, радио экрандарынан үздіксіз жүреді. Біріншіден, мен қашықтықтан оқыту мәселесін оқушының зерттелетін тақырып бойынша өзіндік жұмысының маңызды аспектісі ретінде қарастырғым келеді. Қашықтықтан оқытудың бұл түрі мектеп оқушылары үшін олардың қызметі нақты ұйымдастырылған және мұғалім басқарған кезде қолайлы болады. Қашықтықтан оқыту сайттар туралы ақпарат, оларда жұмыс істеу бойынша ұсыныстар беруге негізделуі мүмкін. Кері байланыс электрондық пошта арқылы жүзеге асырылады. Оқушылар тест нәтижелері бар беттердің скриншоттарын жібереді.Оларды тапсырмаларды өздері және қашықтықтан оқытуға қатысушыларға қол жеткізу үшін шешімдерді ұсына отырып шешеді. Жеке режимде, Интернет арқылы Оқу режимінде материалды игеру сапасын диагностикалық тестілеуді қолдану-тақырыпты зерттегеннен кейін қарапайым дағдыларды дамыту үшін, оқушылардың күйзелісін жеңілдетеді, келесі тақырыпқа өту сәтін таңдауға, қажет болған жағдайда алдыңғы тақырыптарға оралуға мүмкіндік береді. Оқу режимінде фильмдерді көру студенттерге зерттелетін материалды басқаша қарауға, басқа мұғалімнің түсіндірмесін тыңдауға мүмкіндік береді.