Балақай мектебі

21.06.2023 20 маусымда мектепалды даярлық осы пәндер бойынша сабақтар өткізді: математика негіздері, сауаттылық негіздері, сөйлеуді дамыту. Балалар әріптер, сандар, сандар элементтерін тағайындады, әріптер мен дыбыстарды айтты, суреттен әңгіме құрастырды, логикалық тапсырмаларды шешті. Сабақтар қызықты өтті. Сегодня, 20 июня предшкольная подготовка провела занятия по данным предметам: основы математики, основы грамоты, развитие речи. Дети прописывали элементы букв, чисел, цифр, проговаривали буквы и звуки, составляли рассказ по картинке, решали логические задания. Занятия прошли интересно и увлекательно.